Erasmus+ na podružnični šoli Orehovica

Tudi učenci podružnice Orehovica smo sodelovali v projektu   Erasmus +. Spoznavali smo države članice, ki sodelujejo v projektu G.A.M.E in njihove igre.

Prvi dan smo posvetili spoznavanju svoje domovine Slovenije. Vsak učenec je prinesel od doma vsaj en  simbol Slovenije. Te smo  predstavili drug drugemu. Naredili smo priložnostno razstavo. Posebej smo bili veseli, da je naša sošolka Špela prinesla potico, slovensko kraljico, s katero smo se posladkali.

Vsak dan je bil posvečen eni državi. Sedaj poleg  Slovenije  poznamo nekaj simbolov in iger Češke, Hrvaške in Slovaške. Ugotovili smo, da se otroci Hrvaške, Češke, Slovaške in Slovenije igramo zelo podobne igre.  Sklenili smo, da bomo z igranjem  nadaljevali.

Morda vam bo všeč tudi...